PBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

5 posters

Go down

PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE ! Empty PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Писане  Sektor G Нед Апр 13, 2008 9:08 pm

Сега ще ви обесня как да играете ПЕС 2008 онлайн с хамачи!Без лаг и други нежелание неща.
Нещата ,които са ви нужни:


-Програмата PES-Magazine

-Програмата Hamachi

-И разбира се самата игра PES 2008

линк за играта -> http://zamunda.net/details.php?id=105005
Линк за другите две неща -> http://rapidshare.com/files/105729639/F ... online.rar


3.Инсталация на програмта Pes-Magazine
a) Вече свалена есктратваме файловете ,копираме ги всичките (ctrl+a) и ги копираме(ctrl+c).
b)СЛед което поставяме всичките копирани файлове в директорията на играта (ctrl+v)
c)Сега натискаме два пъти файла Run Me First.bat(ИЗЧАКВАМЕ БЕЗ ДА ПИПАМЕ НИЩО!)
d)Когато ви излезе "Presione una tecla para continuar"(Натиснете копче за да продължите) натискате бутон от клавиатурата.Програмата вече е инсталирана!
4.Инсталация на HAMACHI-Това предполагам всички знаете как става...
5.Вече имаме всичко нужно за да играем PES 2008 онлайн!


6.КАК СЕ ИГРАЕ ?
а) ОТИВАМЕ В ДИРЕКТОРИЯТА НА ИГРАТА->Отваряме Pesmagazine2008 Online.exe ->Ще ни излезе прозорез в който ще трябва да напишем ипто на човека с който ще играем!
б)Отваряме хамачи -> ВКлючваме го->Даваме направи игра(cread nueva red) : пример: pes-spain парола:pesspain->Копираме ипто на човека с който ще играеме-> поставяме го в прозореца на Pesmagazine 2008 ONLINE( "а" подточка).ТОВА ГО ПРАВЯТ И ДВАМАТА ИГРАЧИ(НАПИСВАТ ИПТО НА ДРУГИЯ ИГРАЧ В ПРОЗОРЕЦА).
c)Едновремено единия цъка "HOST",а другия "Client".
Започват да ви се изписват разни работи,но вие чакате докато не ви се минимизира програмата долу
След Като се минимизира програмата е готово за игра.Стартирате играта отивате в меню NETWORK написвате CD keya си(в торента на самата игра),и паролата в хамачи и натискате конект.Единия играч избира "SERVER",прави игра в MENU FRIENDLY Match ,другия играч(който ще се конектва) дава (FIND LOUNGE OF THE GAME) ,ще видите играта направена от вашият партниор , и сега ви остава само да дадете "START Party"

След като влизате в NETWORK трябва да напишете тази парола PASSWORD : pesspain и после давате Login
и играете мача си.
УСПЕХ!!!

АИ честито
Sektor G
Sektor G
PBL Team™
PBL Team™

Брой мнения : 11
Age : 35
Registration date : 20.03.2008

https://pesbl.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE ! Empty Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Писане  Ronaldinho10_nike Пон Апр 14, 2008 4:14 pm

супер яко който иска да играеме да пише по скайпа
Ronaldinho10_nike
Ronaldinho10_nike
PBL Team™
PBL Team™

Брой мнения : 22
Registration date : 29.09.2007

Върнете се в началото Go down

PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE ! Empty Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Писане  werew Пон Апр 14, 2008 8:51 pm

bayern3 Браво само така Smile
Са ше си го друпна и ше почвам голямата игра
werew
werew
PBL Team™
PBL Team™

Брой мнения : 15
Age : 31
Location : Sofia
Registration date : 23.02.2008

Върнете се в началото Go down

PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE ! Empty Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Писане  bugec Сря Апр 16, 2008 5:46 pm

Браво обаче както кликна на линка за програмата PES-Magazine и ми излиза че файла не съществува . Ако мойе да ми помогнете защото много ми се играе мулти

bugec

Брой мнения : 1
Registration date : 16.04.2008

Върнете се в началото Go down

PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE ! Empty Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Писане  Galen_Volov Сря Апр 16, 2008 6:42 pm

bugec написа:Браво обаче както кликна на линка за програмата PES-Magazine и ми излиза че файла не съществува . Ако мойе да ми помогнете защото много ми се играе мулти
Пробвай това -http://rs50.rapidshare.com/files/105094584/PES08online_nolagnotoriginal.rar more bg Тук е всичко което ти трябва pblgoutd
Galen_Volov
Galen_Volov
PBL Team™
PBL Team™

Брой мнения : 8
Registration date : 24.03.2008

Върнете се в началото Go down

PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE ! Empty Re: PES 2008 Online/Мultiplayer - FREE !

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите