PBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кариери в ML с пача

2 posters

Go down

Кариери в ML с пача Empty Кариери в ML с пача

Писане  traiki Съб Дек 29, 2007 4:25 pm

Тук пишете за вашите кариери в ML ,с кой отбор сте,кой искате да продадете да купите на кое мястото сте и т.н
traiki
traiki
PBL Team™
PBL Team™

Брой мнения : 59
Age : 32
Registration date : 15.08.2007

Върнете се в началото Go down

Кариери в ML с пача Empty Re: Кариери в ML с пача

Писане  spiker Вто Яну 08, 2008 10:20 pm

Ми аз играя със Локо Пд
Втори съм на 2 точки от Exelsior или нещо подобно.
Бих Левски с 2-0 и ЦСКА със 3-0 обаче направих нелепи равенства, искам да купя много халфове, обаче защото заплатите които сте направили в пача на Локо Пд са общо 86 Милиона няма да ми остане нищо, а иначе мисля за Пиетробон и Балдовалиев от Пирин и Локо Сф, да продам ли, ми зависи, кой даде оферти, сега ще играя много, ако не утре че съм на даскало и ще цъкам после
върнах Тунчев и вземах най - вече такива, младежи по 17 години, купих няколко много добри но сега съм със 4 защитника, 6 халфа и около 10 или повече нападателя :D ама са много добри :P очаквам да стана шампион и да изместя VW Venlo и Exelsior тях съм ги добавил вместо Цървена звезда и Гьотеборг
dfb1 flag bayern flag bayern 1

spiker

Брой мнения : 5
Registration date : 08.01.2008

Върнете се в началото Go down

Кариери в ML с пача Empty Re: Кариери в ML с пача

Писане  traiki Нед Фев 17, 2008 8:34 pm

Аз започнах кариера с ПСЖ

В момента съм на 4то място на 8 точки от Лион,най-добре засега се представя Амара Диане и Ландреану,в последните ми 2 мача и Буено показва свръх форма като има 3 гола от 2 мача,мислех го продам но ще изчакам края на сезона и ще реша,със сигурност ще продам 5-6 футболиста от сегашния ми състав като съм вдигнал мерника на Лорис,Н'Гог,Люиндула и още 2-3ма ,набелязах следните играчи но повече ме резнаха Сисе,Креспо,Бербатов,Бабел,Дос Сантос,Суазо,Пато,и още има но за изброените ще е чудо ако някои дойде при мен ,трябва да си освежа малко халфовата линия и нападението че в момента главно разчитам на Паулета и Диане 2мата общо са вкарали 13 гола...

Целта ми е купа на страната и място в евротурнирите ... засега мисля че съм го постигнал

PS: Някой може ли да ми отговори на следния въпрос...

Кое е шампионска лига и кое е Купата на Уефа в Мастър лигата :o
traiki
traiki
PBL Team™
PBL Team™

Брой мнения : 59
Age : 32
Registration date : 15.08.2007

Върнете се в началото Go down

Кариери в ML с пача Empty Re: Кариери в ML с пача

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите