PBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коментари за PES 2008

3 posters

Go down

Коментари за PES 2008 Empty Коментари за PES 2008

Писане  traiki Пон Окт 22, 2007 6:10 pm

Кажете си мнението тук аз след около 3-4 часа ще си кажа мойто :D
traiki
traiki
PBL Team™
PBL Team™

Брой мнения : 59
Age : 32
Registration date : 15.08.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за PES 2008 Empty Re: Коментари за PES 2008

Писане  traiki Чет Окт 25, 2007 9:01 pm

Мн е интересе н новия пес щом на Regular не се знае крайния резултат :shock: значи има мн добро подобрение във трудността,графиката е супер (на медиум за жалост) дано като я подкарам скоро на high да е още по добра.МЛ тази година е направен мн интересенa не можеш да купиш всички играчи който си набелязал например искам да зема Марто Петров но ми отказват преговорите :( :( а преди само давах с 2000 points повече и щеше да бъде във моя отбор.Движенията на играчите са мн реални ,ударите горе-долу и те но мн пъти ми се случва да вкарам от около 30-36 метра без проблем тук леко не ми харесва др което ми харесва във играта е яките framе -ове( клипчетата след фаул преди фаул и смените и др такива) особено най - ме радват като вкарам с бербо 2-3 гола във един мач и като го сменя публиката почва да ръкопляска и треньора го посреща при тъч линията и го прегръща и поздравява ,поне за мен този PES е уникален обърнати са мн внимание на детайлите във играта.

Оценката ми е 9 от 10 ,(10 не им давам само заради някой лицензи особено на БГ националния отбор ,мн ми е интересно как във Тотнъм Бербатов си е с истинкото име и лице а във националния е с др име и др лице :x :x :x :x )
traiki
traiki
PBL Team™
PBL Team™

Брой мнения : 59
Age : 32
Registration date : 15.08.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за PES 2008 Empty Re: Коментари за PES 2008

Писане  spiker Чет Яну 10, 2008 6:25 pm

Ами доста добра, подкарвам я без проблем на high и 1024х768 ли колкото беше там, и се радвам наистина на играта. Ето оценките, няма да се обяснявам :
Графика - 9 (не са добре направени повечето лица както трябва)
Геймплей - 8 (не ми харесва, побеждавам отбори много силни, но правя равни с много слаби, не както си мислите, изобщо не е реално, но ме радва Искуствения интелект)
Изглед - 4 (изобщо не ми харесва менюто, нито пък другите изгледи)
Отбори - 2 (доволен съм само от допълнителните - Динамо Загреб и другите)
За друго не се сещам, като цяло съм доволен от играта. За трудност не говорим, аз съм слаб играя на Amateur :suspect:

spiker

Брой мнения : 5
Registration date : 08.01.2008

Върнете се в началото Go down

Коментари за PES 2008 Empty Re: Коментари за PES 2008

Писане  Becks Съб Апр 05, 2008 10:06 am

Ами много ми харесва играта шутовете са много реални, фаловете също ми харесват, дузпите не мога да ги схвана как да са вкарват, графиката е много добра, нямаше да е зле дасе направят повечко финтове, но като цяло оценката за игртата ми е добре.Но съдийството просто е кошмарно за влизания за червен не показва даже картон, а за влизания за жълт директен червен.Много ме дразни когато имам един жълт съдята да ми показва директен червен. yelow
Becks
Becks

Брой мнения : 4
Registration date : 05.04.2008

Върнете се в началото Go down

Коментари за PES 2008 Empty Re: Коментари за PES 2008

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите